Rodzice AnTosi Kraszewskiej – pios. „Biegnij”

Współpracę z FMARecords obserwowaliśmy jako rodzice dziecka realizującego swoją pasję i z całą pewnością musimy stwierdzić iż jest to zespół profesjonalistów, który począwszy od pierwszych ustaleń co do kształtu, stylu, tematu, przekazu jaki ma nieść piosenka po efekt końcowy jakim było nagranie i produkcja, pracuje w sposób zaplanowany i przemyślany, podpowiadając i wskazując na sposoby realizacji celu z bogatego bagażu doświadczeń jaki ma za sobą. Czas spędzony z córką i całą ekipą w studio wspominamy bardzo miło, przyjaźnie i ciepło, profesjonalne i indywidualne podejście jakim wykazywał się realizator nagrania, powodował iż praca jaką wykonywali z Antosią wydawała się być jedną wielką zabawą, odkrywaniem nowych możliwości głosowych, sposobów interpretacji tekstu i technik pracy przy mikrofonie. Indywidualne podejście dało córce wiele przestrzeni do wyrażenia siebie i nadaniu piosence swojego indywidualnego „ja” za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Polecamy współpracę z ekipą FMARecords, gdyż to ludzie na właściwym miejscu.

Rodzice Antosi Kraszewskiej – pios. „Biegnij”

AnTosia Kraszewska – pios. „Biegnij”

Podczas przygotowań i w trakcie realizacji mojej piosenki wszystkie kroki były starannie zaplanowane, producent i realizator nagrania dokładnie wiedział czego oczekuje, dlatego praca przy mikrofonie minęła w bardzo miłej atmosferze, otrzymywałam także cenne i pomocne rady od technicznej strony, jeśli chodzi o wykonanie niektórych fraz czy zakończeń. Podczas nagrań, ekipa była naprawdę przemiła, po kilku wyśpiewanych dźwiękach od razu wiedzieliśmy w jaki klimat podążamy i co jeszcze udoskonalamy. FMARecords cechuje indywidualne podejście do każdego artysty a w szczególności do dzieci i młodzieży, które zaczynają swoją muzyczną przygodę, wszystko odbywało się z uśmiechem, bez zbytniego pośpiechu i narzucania swojego punktu widzenia, miałam dużo swobody w prowadzeniu linii melodycznej i na końcowy efekt nagrania i całości realizowanej piosenki. Serdecznie polecam współpracę z FMARecords, gdyż wspaniale wspominam czas spędzony na przygotowaniach, tworzeniu i nagrywaniu w studio mojej piosenki, to był bardzo owocny czas współpracy z całą ekipą, a z efektów naszej pracy jestem bardzo zadowolona.

AnTosia Kraszewska – pios. „Biegnij”

Małgorzata Knopik – mama Hany, pios. „Wystarczy sobą być”

Praca nad piosenką „Wystarczy sobą być” z FMARecords to przykład pełnego profesjonalizmu. Szczególnie doceniam umiejętność pracy z dziećmi i bardzo dużą wrażliwość na potrzeby i oczekiwania mojej 8-letniej córki. Projekt muzyczny ma swój konkretny terminarz i jasno opisane zadania do wykonania na danym etapie, co porządkuje proces wydawania piosenki. W każdej chwili mogłyśmy z córką liczyć na wyjaśnienie naszych ewentualnych wątpliwości, gdyż kontakt z panem Pawłem Słoniowskim był regularny, a odpowiedzi z jego strony natychmiastowe.
Praca z autorem tekstu i muzyki p. Maciejem Muszyńskim również należała do wyjątkowo udanych. Mogłyśmy zgłosić wszystkie nasze uwagi, a p. Maciej cierpliwie je uwzględniał.
FMARecords to z pewnością solidny partner w procesie rozwijania młodych talentów. Polecam w pełni.

Pozdrawiam: Małgorzata Knopik – mama Hany, pios. „Wystarczy sobą być”

Hana Knopik "Wystarczy sobą być"
Hana Knopik – pios. „Wystarczy sobą być”

Współpracę z FMARecords wspominam bardzo dobrze. Pan Paweł Słoniowski odpowiedzialny za cały projekt uważnie wsłuchał się w moje potrzeby i na każdym etapie uwzględniał je. Mogłam poczuć się jak prawdziwa artystka, gdyż mój głos naprawdę się liczył.
Świetnie oceniam też samo nagranie w studio. Wiedziałam, co dokładnie powinnam zrobić w danym momencie i zupełnie nie stresowałam się. Atmosfera była wspaniała, a każdy wykazał się ogromną cierpliwością i wyrozumiałością. Zdecydowanie chciałabym to powtórzyć😊

Hana Knopik, pios. „Wystarczy sobą być”

Grzegorz Wiater – tata Wiktorii, pios. „Glow Up”

FMARecords to bardzo profesjonalne studio nagrań, które poza bardzo dobrze wyposażonym studiem nagrań, kładzie duży nacisk na indywidualne spełnienie potrzeb wokalisty. Szczególne, wyjątkowe podejście jest najważniejsze, bo przekłada się w nieporównywalny wymiar artystyczny, który jest skoncentrowany na tym co chce przekazać artysta. To działa, jest prawdziwe. Wielkim atutem jest na pewno też bogate doświadczenie Fundacji ze współpracą z młodymi wykonawcami. Poprzez szereg organizowanych warsztatów, obozów, konkursów, w których Fundacja FMARecords uczestniczy- kształci i zdobywa potrzebną wiedzę o potrzebach wokalistów. Dzięki temu realizuje profesjonalnie projekty zdolnych dzieci, których pasją jest śpiew. Z całego serca polecam współpracę z FMARecords.

Pozdrawiam: Grzegorz Wiater – tata Wiktorii, pios. „Glow Up”

Natalia Przekoracka

FMARecords to wspaniała wytwórnia muzyczna dla młodych lub troszkę starszych wokalistów. Idealna do promocji nieodkrytych talentów, zarówno jak i dla tych świadomych swojej drogi. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z FMARecords. Wszystkie etapy produkcji przebiegały sprawnie. Najważniejsza była moja satysfakcja z singla, zdecydowanie wszystkie zaangażowane osoby do tego dążyły. Jestem również bardzo wdzięczna za wszelkie wskazówki, które otrzymałam od profesjonalistów oraz za pokazanie mi i wprowadzenie do świata artystów.

Natalia Przekoracka, pios. „Boję się”

Wiktoria Wiater

Cieszę się ze miałam możliwość nagrania swojej piosenki w studio FMARecords! Oprócz pełnego profesjonalizmu, Producenci wkładają w twórczość ogromne serce i zaangażowanie. Podchodzą z pasją do każdego projektu i dają możliwość artysty wskazania swojego pomysłu a nawet napisania tekstu. Dzięki temu mogłam w utworze wyrazić siebie, przekazać swoje emocje i wyraz artystyczny. Są otwarci na nowe propozycje i indywidualizm jednak w razie potrzeby służą pomocą i dają trafne uwagi. Starają się również nawiązać jak najlepszy kontakt z artystą przez co atmosfera podczas nagrań jest miła i luźna.

Wiktoria Wiater, pios. „Glow Up”

Kornelia „NELA” Wodka

Nagranie piosenki było moim prezentem urodzinowym. Najlepszym jaki kiedykolwiek dostałam. A dzięki FMA Records stał się jeszcze wspanialszy. Piosenka spełniła najskrytsze marzenia, dotyczące mojego pierwszego singla. Bardzo się cieszę, że wybrzmiała ona właśnie dzięki Fundacji Młodych Artystów. Jestem przekonana, że nigdzie indziej moje oczekiwania nie zostałyby zaspokojone. Przez cały proces tworzenia piosenki mogłam wszystko „nadzorować”, a dla takiej osoby jak ja, której była to pierwsza własna piosenka, możliwość dokonywania samodzielnych wyborów była bardzo ważna. Bardzo się cieszę, że utwór „koNstELAcje” został stworzony przez FMA Records, ponieważ jeżdżąc na FUMĘ oraz Warsztaty Artystyczne w Przytoku, przekonałam się jak cudowni ludzie są jego częścią i bardzo dużo się od nich nauczyłam.

Kornelia „NELA” Wodka, pios. „KoNstELAcje”

Klaudia Borejko

Cenię FMA Records przede wszystkim za indywidualne podejście do artysty i za możliwość pełnej współpracy przy tworzeniu utworu w profesjonalnym studiu z profesjonalnym producentem. Wspólnie z Maciejem Moszyńskim zasiadaliśmy przed produkcją z głowami pełnymi kreatywnych pomysłów i energią do tworzenia czegoś wyjątkowego.

Klaudia Borejko, pios. „Podwodne”, „Alarm”

 

Maciej Wodka – tata Kornelii, pios. „KoNstELAcje”

Przy wyborze, kto miałby stworzyć i wyprodukować pierwszy solowy utwór naszego dziecka, nie mieliśmy wątpliwości, że powinno to być FMA Records. Pierwszy kontakt z osobami z Fundacji Młodzi Artyści podczas festiwalu oraz Wyjątkowych Warsztatów Artystycznych pokazał nam pełen profesjonalizm jeżeli chodzi o organizację i muzyczny poziom wydarzeń. Wszystko potwierdziło się przy tworzeniu utworu. Cały proces był w pełni podporządkowany pod oczekiwania córki, co do tego, jak powinna brzmieć jej piosenka. Najmniejsze detale dotyczące tak wersji muzycznej jak i tekstowej były wielokrotnie konsultowane. Finalnie utwór „koNstELAcje” przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Z pełnym przekonaniem mogę polecić FMA Records, czego potwierdzeniem niech będzie odległość, która dzieli Przemyśl i Zieloną Górę a która dla stworzenia wspaniałego utworu nie stanowiła żadnej przeszkody!

Maciej Wodka – tata Kornelii, pios. „KoNstELAcje”

 

Julia Marcinkowska

Współpraca z FMARecords to gwarancja profesjonalizmu. Cały zespół składa się z osób o ogromnym muzycznym doświadczeniu i wiedzy. Każdy artysta jest tutaj traktowany indywidualnie, ma możliwość określenia, jaki dokładnie jest jego pomysł na własną twórczość, a zespół FMA Records pracuje w zgodzie z jego upodobaniami i wizją. Lata pracy nad płytami Fuma czy realizowane dla artystów produkcje pokazują, że wiek artysty nie ma tutaj żadnego znaczenia! Każdy utwór, zarówno pod względem tekstu, jak i muzyki, jest trafnie dobrany do wieku wokalisty i jego możliwości. Serdecznie polecam współpracę z FMA Records, proces tworzenia to przepiękne uczucie, a pod opieką takiego zespołu profesjonalistów to już w ogóle kosmos!

Julia Marcinkowska, pios. „Bilans strat”

 

 

Gabriela Kurzac

Praca z FMA Records jest niezwykle łatwa i przyjemna. Panowie słuchają przede wszystkim oczekiwań artysty co do klimatu, tekstu, aby utwór jak najbardziej odzwierciedlał jego wizję. Nie narzucają własnych pomysłów, są otwarci na różne sugestie a w razie wątpliwości chętnie służą dobrą radą. Mają doświadczenie w pracy zarówno z młodymi jak i nieco starszymi wokalistami. Podchodzą do sprawy bardzo profesjonalnie, a komfort pracy z nimi jest na najwyższym poziomie. Bardzo polecam!

Gabriela Kurzac, pios. „Multum szans”

 

Julia Kamińska

Z Fundacją Młodzi Artyści miałam przyjemność współpracować na przestrzeni wielu lat. Jako młoda wokalistka, która dopiero rozpoczynała swoją przygodę z muzyką, zostałam otoczona profesjonalną opieką pod względem doboru właściwej piosenki do wieku, moich preferencji oraz możliwości wokalnych. Dzięki pomocy fundacji, mogłam rozwijać się na wielu muzycznych płaszczyznach, odkryć swoje talenty i nauczyć się je pielęgnować. Członkowie fundacji zawsze mieli na uwadze moje zdanie w trakcie naszej współpracy i wykazywali się wysokim profesjonalizmem dokładając wszelkich starań, bym mogła wyrazić siebie w każdym utworze. Zdecydowanie polecam współpracę z FMA Records i Fundacją Młodzi Artyści w celu własnego rozwoju, odkrywania siebie, a przede wszystkim do stworzenia niesamowitych wspomnień, które pozostaną na długo.

Julia Kamińska-laureatka MAŚ Festival, pios. „Wojna”

 

 

Maria Michalak

Gorąco polecam FMA Records i Fundację Młodzi Artyści za ich profesjonalne podejście. Podjęte działania wykonują z pełną dokładnością i starannością. Charakteryzują się sprawnością produkcji oraz indywidualnym podejściem do artysty. Są otwarci na propozycje wykonawcy oraz ewentualne poprawki. Podczas nagrań panuje luźna i swobodna atmosfera, która zapewnia całkowity komfort podczas nagrań w studiu.

Maria Michalak – mama Sandry, pios. „Pod wiatr”

 

 

DO GÓRY