Kornelia „NELA” Wodka

Nagranie piosenki było moim prezentem urodzinowym. Najlepszym jaki kiedykolwiek dostałam. A dzięki FMA Records stał się jeszcze wspanialszy. Piosenka spełniła najskrytsze marzenia, dotyczące mojego pierwszego singla. Bardzo się cieszę, że wybrzmiała ona właśnie dzięki Fundacji Młodych Artystów. Jestem przekonana, że nigdzie indziej moje oczekiwania nie zostałyby zaspokojone. Przez cały proces tworzenia piosenki mogłam wszystko „nadzorować”, a dla takiej osoby jak ja, której była to pierwsza własna piosenka, możliwość dokonywania samodzielnych wyborów była bardzo ważna. Bardzo się cieszę, że utwór „koNstELAcje” został stworzony przez FMA Records, ponieważ jeżdżąc na FUMĘ oraz Warsztaty Artystyczne w Przytoku, przekonałam się jak cudowni ludzie są jego częścią i bardzo dużo się od nich nauczyłam.

Kornelia „NELA” Wodka, pios. „KoNstELAcje”

Klaudia Borejko

Cenię FMA Records przede wszystkim za indywidualne podejście do artysty i za możliwość pełnej współpracy przy tworzeniu utworu w profesjonalnym studiu z profesjonalnym producentem. Wspólnie z Maciejem Moszyńskim zasiadaliśmy przed produkcją z głowami pełnymi kreatywnych pomysłów i energią do tworzenia czegoś wyjątkowego.

Klaudia Borejko, pios. „Podwodne”, „Alarm”

 

Maciej Wodka – tata Kornelii, pios. „KoNstELAcje”

Przy wyborze, kto miałby stworzyć i wyprodukować pierwszy solowy utwór naszego dziecka, nie mieliśmy wątpliwości, że powinno to być FMA Records. Pierwszy kontakt z osobami z Fundacji Młodzi Artyści podczas festiwalu oraz Wyjątkowych Warsztatów Artystycznych pokazał nam pełen profesjonalizm jeżeli chodzi o organizację i muzyczny poziom wydarzeń. Wszystko potwierdziło się przy tworzeniu utworu. Cały proces był w pełni podporządkowany pod oczekiwania córki, co do tego, jak powinna brzmieć jej piosenka. Najmniejsze detale dotyczące tak wersji muzycznej jak i tekstowej były wielokrotnie konsultowane. Finalnie utwór „koNstELAcje” przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Z pełnym przekonaniem mogę polecić FMA Records, czego potwierdzeniem niech będzie odległość, która dzieli Przemyśl i Zieloną Górę a która dla stworzenia wspaniałego utworu nie stanowiła żadnej przeszkody!

Maciej Wodka – tata Kornelii, pios. „KoNstELAcje”

 

Julia Marcinkowska

Współpraca z FMARecords to gwarancja profesjonalizmu. Cały zespół składa się z osób o ogromnym muzycznym doświadczeniu i wiedzy. Każdy artysta jest tutaj traktowany indywidualnie, ma możliwość określenia, jaki dokładnie jest jego pomysł na własną twórczość, a zespół FMA Records pracuje w zgodzie z jego upodobaniami i wizją. Lata pracy nad płytami Fuma czy realizowane dla artystów produkcje pokazują, że wiek artysty nie ma tutaj żadnego znaczenia! Każdy utwór, zarówno pod względem tekstu, jak i muzyki, jest trafnie dobrany do wieku wokalisty i jego możliwości. Serdecznie polecam współpracę z FMA Records, proces tworzenia to przepiękne uczucie, a pod opieką takiego zespołu profesjonalistów to już w ogóle kosmos!

Julia Marcinkowska, pios. „Bilans strat”

 

 

Gabriela Kurzac

Praca z FMA Records jest niezwykle łatwa i przyjemna. Panowie słuchają przede wszystkim oczekiwań artysty co do klimatu, tekstu, aby utwór jak najbardziej odzwierciedlał jego wizję. Nie narzucają własnych pomysłów, są otwarci na różne sugestie a w razie wątpliwości chętnie służą dobrą radą. Mają doświadczenie w pracy zarówno z młodymi jak i nieco starszymi wokalistami. Podchodzą do sprawy bardzo profesjonalnie, a komfort pracy z nimi jest na najwyższym poziomie. Bardzo polecam!

Gabriela Kurzac, pios. „Multum szans”

 

Julia Kamińska

Z Fundacją Młodzi Artyści miałam przyjemność współpracować na przestrzeni wielu lat. Jako młoda wokalistka, która dopiero rozpoczynała swoją przygodę z muzyką, zostałam otoczona profesjonalną opieką pod względem doboru właściwej piosenki do wieku, moich preferencji oraz możliwości wokalnych. Dzięki pomocy fundacji, mogłam rozwijać się na wielu muzycznych płaszczyznach, odkryć swoje talenty i nauczyć się je pielęgnować. Członkowie fundacji zawsze mieli na uwadze moje zdanie w trakcie naszej współpracy i wykazywali się wysokim profesjonalizmem dokładając wszelkich starań, bym mogła wyrazić siebie w każdym utworze. Zdecydowanie polecam współpracę z FMA Records i Fundacją Młodzi Artyści w celu własnego rozwoju, odkrywania siebie, a przede wszystkim do stworzenia niesamowitych wspomnień, które pozostaną na długo.

Julia Kamińska-laureatka MAŚ Festival, pios. „Wojna”

 

 

Maria Michalak

Gorąco polecam FMA Records i Fundację Młodzi Artyści za ich profesjonalne podejście. Podjęte działania wykonują z pełną dokładnością i starannością. Charakteryzują się sprawnością produkcji oraz indywidualnym podejściem do artysty. Są otwarci na propozycje wykonawcy oraz ewentualne poprawki. Podczas nagrań panuje luźna i swobodna atmosfera, która zapewnia całkowity komfort podczas nagrań w studiu.

Maria Michalak – mama Sandry, pios. „Pod wiatr”

 

 

DO GÓRY