Piosenka, którą dla Ciebie stworzymy będzie idealnie pasować do Twojej wrażliwości, charakteru i ekspresji wokalnej. Ważne jest dla nas to, co Ty chciałabyś/chciałbyś opowiedzieć światu. Piosenka, którą dla Ciebie stworzymy pozwoli najpiękniej pokazać Twoje indywidualne walory wokalne. 

To zależy od kilku czynników, między innymi od: czasu przygotowania Twoich referencji, czasu przygotowania do nagrania wokali, czasu potrzebnego na akceptację oraz szybkości odpowiedzi na wiadomości email. Zależy nam jednak na tym, aby cały proces produkcji muzycznej oraz publikacji zakończył się jak najszybciej – to znaczy w ciągu dwóch miesięcy.

W FMARecords bierzesz czynny udział w tworzeniu Twojej piosenki. Zawsze słuchamy Twoich sugestii i doradzamy w razie wątpliwości. Na każdym etapie wysyłamy Ci materiał do akceptacji. Przygotujemy Cię do nagrania w studio tak, aby sesja nagraniowa była pięknym zwieńczeniem pracy twórczej nad piosenką. Jeśli będziesz mieć takie życzenie, to zaproponujemy Ci różne opcje późniejszej promocji Twojej piosenki.

Zastanów się, jaka ma być Twoja piosenka i zbierz referencje, które pozwolą nam przygotować propozycję specjalnie dla Ciebie. Wszystkie pliki wraz z danymi kontaktowymi prześlij na nasz adres e-mail. Jeśli masz jakiekolwiek pytania to zadzwoń do nas (tel. 661 954 325) lub napisz: biuro@fmarecords.eu

Tak. Zawsze proponujemy naszym klientom różne opcje dalszej promocji piosenki. W podstawowej wersji jest to publikacja w najpopularniejszych serwisach streamingowych: Amazon Music, AMI Entertainment, Anghami, Audiomack, Boomplay, TikTok, Claro Musica, Deezer, iHeart Radio, iTunes, KKBOX, Kuack, Napster, Saavn Music, SberZvuk, Shazam, Slacker, Spotify, Tencent, TouchTubes, Triller, United Media Agency, Tidal, Yandex i YouTube. Promujemy również Twoją piosenkę na naszych profilach Instagram oraz Facebook.

Twoje oczekiwania są dla nas najważniejsze i nie chcemy, aby cokolwiek umknęło naszej uwadze. Dlatego zawsze prosimy abyś Twoje preferencje dotyczące piosenki wysyłała/wysyłał do nas na email: biuro@fmarecords.eu.

W FMARecords będziesz współpracować z najlepszymi polskimi autorami piosenek, którzy tworzą dla wokalistów w każdym wieku.
Jest to zespół osób działających w Fundacji Młodzi Artyści, z którym wspólnie nagraliśmy już ponad 150 piosenek. Zaśpiewali na nich wokaliści z całej Polski.

Z FMARecords współpracują między innymi Anna Ozner, Ewa Andrzejewska, Dariusz Jaros, Janusz Brzozowski, Joanna Strzyżewska, Krzysztof Mroziński, Maciej Moszyński, Mateusz Babiak i Paweł Słoniowski.

Współpraca z nami jest płatna, lecz jednocześnie atrakcyjna cenowo 🙂 Z każdym klientem podpisujemy umowę w której określamy wszystkie warunki współpracy.

Zależy nam, aby nagranie odbywało się w jak najbardziej przyjaznych dla Ciebie oraz profesjonalnych warunkach, dlatego zapraszamy na nagrania do naszych studiów znajdujących się w Zielonej Górze lub Warszawie. To Ty decydujesz, gdzie wygodniej Ci dojechać. 

Jak najbardziej. Nawet jeżeli masz tylko próbkę piosenki (pomysł na melodię lub fragment tekstu) – to również skontaktuj się z nami – pomożemy Ci stworzyć z niej pełną piosenkę.

Tak, proponujemy kilka terminów z których wybierasz najdogodniejszy dla Ciebie.

Mamy wszystko co potrzeba, aby realizować profesjonalne nagrania: wysokiej klasy mikrofony (m.in. Neumann, Brauner, Shure, Lewitt), przedwzmacniacze i karty dźwiękowe (np. Universal Audio Apollo), głośniki odsłuchowe (np. Genelac), słuchawki (m.in. Shure, Beyerdynamic), programy do wielośladowej rejestracji i obróbki dźwięku (m.in. Logic Pro, Cubase, UAD). Jeśli chcesz nagrać Twój instrument to oczywiście jak najbardziej możesz go przynieść.

Nagrania otrzymasz w postaci cyfrowych plików *.wav- stereo, 44100 Hz, 24 bit lub innym wybranym przez Ciebie formacie plików dźwiękowych wysokiej jakości.

To zależy między innymi od tego ile plików i utworów przyniesiesz nam do zmiksowania (np. czy jest to wokal + instrument do jednej piosenki czy np. kilkanaście piosenek. Cały proces miksu trwa od kilku dni do kilku tygodni.

Pracujemy z dźwiękiem (nagrania, edycja, miks, mastering) już od kilkunastu lat. Mamy na swoim koncie między innymi: nagrania, edycję, miks, mastering piosenek do wszystkich płyt Fundacji Młodzi Artyści (ponad 150 utworów), realizację słuchowisk radiowych, realizację reportaży radiowych, realizacja reklam dźwiękowych, nagrania i miks dubbingów, tworzenie kompozycji na zamówienie, nagrania oraz miks koncertów z Festiwalu Muzyka w Raju.

Najlepiej żeby były to nieskompresowane pliki dźwiękowe (np. WAV, AIF, AIFF).

Zmiksowane lub zmasterowane (w zależności od zlecenia) otrzymasz w postaci cyfrowych plików *.wav- stereo, 44100 Hz, 24 bit lub innym wybranym przez Ciebie formacie plików dźwiękowych wysokiej jakości. W przypadku realizacji miksu i masteringu materiału na całą płytę (kilka/kilkanaście utworów), otrzymasz od nas: płytę master w wybranym przez Ciebie formacie (np. DDP, ISO, NRG) gotową do przekazania do tłoczni płyt i płytę CD z gotowymi utworami.

DO GÓRY