Powstanie FMA Records było tak naprawdę kwestią czasu.

Fundacja Młodzi Artyści skutecznie działa już 14 lat w zakresie edukacji muzycznej i rozwoju artystycznego młodych wokalistów. Od kilku lat słyszeliśmy głosy, mówiące że brakuje na rynku profesjonalnych podmiotów, zajmujących się kompleksową obsługą „produkcyjną” młodych wokalistów. Młodzi wokaliści, czujący chęć rozpoczęcia swojej własnej artystycznej ścieżki, mieli problem ze znalezieniem producenta/kompozytora, a jeśli już z jakimś podejmowali współpracę, okazywało się że nie czują wzajemnych wibracji.

Pragniemy to zmienić i dać Wam coś bezcennego, więc w pierwszej kolejności zależy nam na relacji z młodym artystą, chcemy wydobyć z niego iskrę, którą nauczyliśmy się wydobywać przez lata doświadczeń, szukając wspólnie jego artystycznej ścieżki.
Fundacja od lat zajmuje się pisaniem autorskich piosenek dla dzieci i młodzieży, które można usłyszeć na corocznych płytach „Młodzi Artyści Śpiewają”, więc naturalną kwestią było stworzenie studia produkcyjnego, które kompleksowo obsłuży młodych wokalistów.

Pomysł zrodził się w 2018 roku, podczas wyjątkowych warsztatów artystycznych, kiedy wspólnie stwierdziliśmy że pora umożliwić młodym i zdolnym wokalistom wejście w świat napisanej specjalnie dla nich muzyki.

FMA Records powstało z pasji i zaangażowania budowanego latami, mamy doświadczenie w kierowaniu transformacją młodego wokalisty w pełnoprawnego artystę, w końcu wychowaliśmy już muzycznie setki zdolnych osób.

Reasumując- jeśli chcesz stworzyć z nami swój autorski utwór, nic nie stoi na przeszkodzie – pokażemy światu Twój głos!

DO GÓRY