Ania 3

Anna Ozner – kobieta rakieta. Wokalistka, wyśmienita pedagożka, autorka tekstów i kompozytorka, a w ostatnim czasie rehabilitantka głosu. Gdzie ona głosem nie sięga to klękajcie narody! Zadebiutowała na deskach Teatru Lubuskiego, przez lata była związana z Teatrem Rampa w Warszawie oraz chorzowskim Teatrem Rozrywki. Współpracowała z wieloma Wielkimi Nazwiskami zarówno na estradzie jak i w realizacjach telewizyjnych. 10 lat temu wzięła udział w programie „The Voice of Poland”. W 2017 roku pracowała jako trenerka wokalna w 7 edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Wydała EPkę z tym, co w jej w duszy gra. Na co dzień prowadzi zajęcia w swoim Studiu Wokalnym i koncertuje z orkiestrami z całego kraju.

Krzysztof Mroziński – człowiek miliona barw. Maestro, chodząca orkiestra i wieczny optymista. Współzałożyciel Fundacji Młodzi Artyści. Autor muzyki do ponad 100 piosenek. Wokalista, pedagog z duszą, kompozytor, aranżer, kierownik muzyczny spektakli teatralnych, festiwali i programów telewizyjnych takich jak Kabaretobranie 2012-2017, Festiwal Fuma czy „Tańczące Eurydyki”. Założyciel i kierownik muzyczny Studia Piosenki „Erato” w Zielonogórskim Ośrodku Kultury. Współpracował z tak wieloma muzykami , że braknie nam znaków na www, żeby ich wymienić, a żeby tego było mało jest Tenorem barokowym, który śpiewa w tak znamienitych zespołach jak Collegium 1704 (Praga), La Poeme Harmonique (Francja), Capella Cracoviensis (Kraków) i Capella Viridimontana (Zielona Góra).

Kris Mroziński
Dariusz Jaros

Dariusz Jaros – Midas. Czego się nie dotknie to zamienia w muzyczne złoto. Muzyk, instrumentalista, kompozytor, aranżer i wieloletni pedagog. Twórca setek genialnych piosenek dla dzieci i młodzieży. Autor muzyki i aranżacji do piosenek z płyt „Młodzi Artyści Śpiewają”. Twórca spektakli i projektów teatralnych Świdnickiego Ośrodka Kultury. Na codzień związany z Młodzieżowym Domem Kultury w Świdnicy. Kierownik muzyczny koncertów Studia Piosenki i Tańca Fart w Bielawie. Jako instrumentalista orkiestry Alex Band pod kierunkiem Aleksandra Maliszewskiego brał udział w Baltic Song Festival w Karlschamn (Szwecja), akompaniując gwiazdom polskiej i europejskiej piosenki. W 2014 roku zdobył nagrodę Grand Prix w konkursie kompozytorskim na piosenkę dziecięcą i młodzieżową na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie.

Maciej MoszyńskiKról Logic Pro X. Człowiek, który częstotliwości słyszy lepiej niż nie jedno genialne stworzenie na naszej planecie. Wokalista, producent muzyczny, lider zespołu „Wędrowiec”. Brał udział w programie „Szansa na Sukces” z zespołem Blue Cafe. Jako uczestnik pierwszej edycji programu „The Voice of Poland” współpracował z Kayah nie tylko w ramach programu, ale i podczas innych przedsięwzięć artystycznych (m.in. duet z Kayah podczas koncertu „Serca Bicia” w sali kongresowej PKiN). Jeden z solistów podczas koncertów Royal Orchestra: British Rock Symphony oraz Freddie Mercury Symfonicznie w 2014 i 2016 roku. Od 2012 blisko związany ze Studiem Piosenki Erato w Zielonej Górze gdzie wraz z Krzysztofem Mrozińskim współtworzył projekt sceniczny „12 sióstr”. Od 2018 roku odpowiedzialny za produkcję piosenek dla dzieci i młodzieży na płytach „Młodzi Artyści Śpiewają”! Współzałożyciel i twórca FMA Records!

Maciek-fot 2
DO GÓRY